czwartek, 8 maja 2014

ja juz kurwa nie wytrzymam z tym uchem
nie moge przestac plakac
czemu ja mam takie roblmy
nikt inny
czemu jestem taka chujowa
niewiadomo czy do wawy pojade
do super
nie no
zajebiscie
nie wyrymuje
juz mam dosc wszystkiego
ja pieprze

czwartek, 17 kwietnia 2014

czuje dziwny ucisk w brzuchu, wgl jakos zle sie czuje
zaraz wraca J juz chce ale nie czuje tego
a M nie pisze i moze dobrze jakos nie wiem nie powinnam juz na to reagowac
na te dostepnosc na fb
jeszcze ta czesc ktora odpadla a druga, ktora sie odczepila w aparacie
no oszalec mozna
ale na szczescie jutro jade do ortodonty moze z K a moze z W
zobacze
jeju ten dziwny ucisk
mam dosc tego wsszystkiego juz
mam ochote odejsc z tego domu
wyjsc

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Boze daj mi sil

tak bardzo mam czasami dosc
dosc tego, ze jak wroce ze szkoly, to spotkaja mnie zdenerwowani rodzice
dosc tego, ze to co wydaje sie kolorowe jest takie tylko przez dwa dni
nie chce za duzo myslec o moim zyciu
o tym jaka powinnam byc, bo nie bede
jestem
zla?
wredna?
przepraszam, ale moze to nie dziala tylko w jedna strone
nie pomyslalas o tym?
tez mi przykro jak wszyscy mnie nie doceniaja, uwazaja za kogos zbednego w swoim zyciu
a co do cb.....M.
nei wiem o co ci chodzi, ale wiesz co
mam to gdzies, bo wiesz
tak jak ty mam uczucia, a ty chyba miales juz nieraz zlamane serduszko
wyobraz sb jak ja sie czuje
placze
tak teraz
tak przez cb
czuj sie winny
placz ze mna
o ile masz w sobie jeszcze troche sil by na mnie patrzec i mnie sluchac
ale na szczescie czulam cos do cb kilka razy i kilka razy przestalam czuc
tym razem bedzie tak samo
musi byc
a i nie pisz do mnie
bo wyswietle
a nie odpisze kochanie