tak bardzo mam czasami dosc
dosc tego, ze jak wroce ze szkoly, to spotkaja mnie zdenerwowani rodzice
dosc tego, ze to co wydaje sie kolorowe jest takie tylko przez dwa dni
nie chce za duzo myslec o moim zyciu
o tym jaka powinnam byc, bo nie bede
jestem
zla?
wredna?
przepraszam, ale moze to nie dziala tylko w jedna strone
nie pomyslalas o tym?
tez mi przykro jak wszyscy mnie nie doceniaja, uwazaja za kogos zbednego w swoim zyciu
a co do cb.....M.
nei wiem o co ci chodzi, ale wiesz co
mam to gdzies, bo wiesz
tak jak ty mam uczucia, a ty chyba miales juz nieraz zlamane serduszko
wyobraz sb jak ja sie czuje
placze
tak teraz
tak przez cb
czuj sie winny
placz ze mna
o ile masz w sobie jeszcze troche sil by na mnie patrzec i mnie sluchac
ale na szczescie czulam cos do cb kilka razy i kilka razy przestalam czuc
tym razem bedzie tak samo
musi byc
a i nie pisz do mnie
bo wyswietle
a nie odpisze kochanie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz