czwartek, 17 kwietnia 2014

czuje dziwny ucisk w brzuchu, wgl jakos zle sie czuje
zaraz wraca J juz chce ale nie czuje tego
a M nie pisze i moze dobrze jakos nie wiem nie powinnam juz na to reagowac
na te dostepnosc na fb
jeszcze ta czesc ktora odpadla a druga, ktora sie odczepila w aparacie
no oszalec mozna
ale na szczescie jutro jade do ortodonty moze z K a moze z W
zobacze
jeju ten dziwny ucisk
mam dosc tego wsszystkiego juz
mam ochote odejsc z tego domu
wyjsc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz